نمونه‌کارهای مدارنو

دیجیتال مارکتینگ

رسانه‌های تصویری

طراحی گرافیک

خلاقیت و ایده‌پردازی

عکاسی

مشاوره

هویت برند

کمپین

PORTFOLIO MADARENO

DIGITAL MARKETING

MULTIMEDIA

GRAPHIC DESIGN

CREATIVITY

PHOTOGRAPHY

CONSULTING

BRAND IDENTITY

CAMPAIGN

مجموعه مدارنو در عرصه توسعه کسب و کارها با تغییری باور نکردنی شروع به فعالیت کرده است و تصمیم به تغییر در روند زمان رشد کسب و کار شما داریم

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال یک مفهوم کلی درباره تمام فعالیتهای بازاریابی آنلاین را در برمی گیرد. این فعالیت های آنلاین می تواند شامل گستره وسیعی از کارها نظیر جستجو در گوگل، ایمیل، شبکه های اجتماعی و وبسایتها به جهت ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل باشد.

از دیرباز تا امروز بهره بردن رسانه‌ی تصویری محبوب‌ترین زبان بشر برای ارتباط با یکدیگر بوده است. از نقاشی‌های روی غار تا با اختراع صنعت چاپ و استفاده از عکس‌ها روی کاغذ و پوستر… امروزه اما گسترش این رسانه‌ها در قالب‌های مختلف پیچیدگی و تنوع جذابی به این موضوع بخشیده که استفاده کردن از هرکدام نیازمند تخصص و بستر مناسب است.

برا ی ارائه بهترین نوع فرآیند در تبلیغات باید به موضوع طراحی توجه ویژه‌ای قائل شد. باید به این نکته که در طراحی از ترکیب رنگ جالب رنگی و شکل‌ و بافت‌های چشم نواز استفاده کرد. ضمنا به کار بردن ترکیب رنگ سازمانی در طراحی‌های تبلیغاتی و بازاریابی مسئله‌ای است که برای برندینگ حائز اهمیت است. خلاقیت در طراحی مقوله‌ای است که موتور محرکه آن باید باشد و اینکه بتوان از کلیشه‌ها و طرح‌های تکراری به دور بود، سکوی پرتاب این قسمت خواهد شد.

هر تبلیغ باید یک یک پیام داشته باشد و این پیام می‌تواند برای مخاطب خاص یا عام باشد. نکته‌ای که در تبلیغات مهم است این است که این پیام‌ها به روش‌های خلاقانه‌ای به مخاطب ارسال شوند. ایده پردازی درباره نحوه‌ی ارائه خدمات و محصولات اولین قدم است که باید در این مسیر برداشته شود.

عکاسی در مدارنو با استفاده از بهترین شیوه‌ها که متناسب با کسب و کار شما در نظر گرفته شده است، اتفاق می‌افتد؛ به همین دلیل این عکس‌ها می‌توانند بازتاب همان ویژگی‌های خاص کسب و کار شما در ذهن مخاطب باشند.

مشاوره یکی از قسمت‌های سخت در تبلیغات است. شاید به نظر این طور بیاید که مشاوران تبلیغاتی نظرات و راهکارهای خود را به کارفرما ارائه می‌کنند و تمام. ولی این تازه شروع ماجراست و نیاز به پیگیری و ممارست دارد تا بتوان آن کسب و کار را با ارائه راهکارهای دقیق و درست به مسیر درست هدایت کرد.

هویت برند یک مفهوم بسیار گسترده است که یکی ازساده‌ترین تعاریف را جف بزوس ارائه کرده: "برندینگ یعنی همان چیزی که مردم پشت سر شما می‌گویند." شما با مدارنو می‌توانید با ساخت یک هویت برند دقیق به اعتبار بخشی خود در بازار دست پیدا کنید و این همان چیزی است که نفوذ شما را در مخاطبان افزایش می‌دهد و باعث افزایش فروش می‌شود.

مدرسه