مدیریت شبکه اجتماعی صنیع‌خانی

خیلی‌ها بر این باورند که معرفی کسب و کار در اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه ندارد در حالی که این تفکر کاملا غلط است، چرا؟
چون طبیعتا یک شخص با عنوان ادمین به تنهایی نمیتواند همه مهارت‌های لازم برای مدیریت اینستاگرام را داشته باشد و برای انجام این کار به صورت حرفه‌ای طبیعتا نیاز به یک تیم متخصص و متعهد احساس می شود.

آنچه با ما تجربه خواهید کرد…

🔹شناخت و تحلیل

پس از حضور شما در آژانس تبلیغاتی مدارنو، با همیاری کارشناسان، ما به پاسخگویی آنچه که مرتبط با (شناخت کسب و کار) شماست، می‌پردازیم. شما در این مرحله ما را در شناخت مخاطب هدف، جغرافیای کسب و کار، بودجه بندی و چالش‌ها برای طراحی درست استراتژی، راهنمایی خواهید کرد.

🔹هدف گذاری

در این قسمت به «تدوین هدف‌های تبلیغاتی» می‌پردازیم به طور مثال فروش کالا در کوتاه مدت یا بلند مدت، میزان افزایش، حفظ سهم بازار فعلی و…

🔹تنظیم بودجه

در ادامه مشخص کردن بودجه‌ی در نظر گرفته شده‌ شما برای انجام تبلیغات ،محدودیت‌ها و حوزه‌ی اختیارات ما را مشخص می‌کند. این را بدانید با هر بودجه‌ای می‌توان تبلیغات کرد اما با هر بودجه‌ای بدون استراتژی نمی‌توان از تبلیغات سود برد.

🔹تدوین استراتژی

حال که مراحل قبل به سرانجام رسید این ما هستیم که در یک پروپزال به تمام دغدغه‌ها و چالش های پیش رو شما پاسخ خواهیم داد. سپس با اقناع درست شما در این مرحله به (تدوین استراتژی) که شامل آفرینش پیام تبلیغات شما و گزینش رسانه تبلیغاتی است می‌پردازیم. در این بین اتاق خلاقیت مدارنو ایده‌های خود را براساس استراتژی که شامل شعار تبلیغاتی، طراحی کمپین، آماده سازی ایده تیزر و پوستر می‌باشد را مطرح کرده و به تایید شما می‌رساند و با مشخص شدن بهترین رسانه وارد مرحله اجرا خواهیم شد.

🔹اجرا پروژه

در«اجرا» آنچه که از روز اول بر سر آن مذاکره وتوافق کرده‌ایم به انجام خواهیم رساند و شما نتیجه را خواهید دید. بر خلاف آنچه در باور عموم است مرحله اجرا نسبت به تمام مراحل دیگر مرحله‌ای آسانتر است؛ به شرطی که 4 مرحله قبل را درست طی کرده باشیم.

🔹ارزیابی عملکرد

بهترین استراتژی تبلیغات اگر فاقد برنامه‌ای برای “ارزیابی” باشد قطعا پروژه ای سردرگم و یا حتی شکست خورده است. در ارزیابی ما بازخورد رسانه های به کار گرفته شده در تبلیغات را به دست خواهیم آورد و شما هم شرایط درست و تاثیرات بر فروش را برای ما فراهم خواهید ساخت. تمامی تصمیمات بهبود بخش برای ادامه کار از همین مرحله نشات خواهد گرفت پس این مرحله را دست کم نگیرید!


توضیحات

روند پروژه اینستاگرام فروشگاه صنیع‌خانی

چالش‌ها و راه‌حل‌ها

فالوورها (followers) : زمانی که پیج صنیع‌خانی به تیم مدارنو تحویل داده شد، در یک کمپین تبلیغاتی شرکت کرده بود که سبب افزایش فالور به صورت فیک و همچنین جذب مخاطبان مقطعی به خاطر شرایط دریافت جایزه مسابقه بود، پس از اتمام کمپین نزدیک به هزارنفر آنفالو کرده و آسیب جدی به پیج وارد شد. پس از تحقیق و بررسی‌های صورت گرفته کارشناسان مجموعه به این نتیجه رسیدند که بین 40 تا 50 درصد مخاطبین پیج فیک و یا روح (مخاطبین غیرفعال) می‌باشند که این عوامل به شدت سبب کاهش نرخ تعامل و کاهش بازدید پیج شده بودند.

راه‌حل: به وسیله هوش مصنوعی و نیروی متخصص تعداد زیادی نزدیک به 2000 فالور پاک شد تا شرایط بازدهی پیج بهبود پیدا کند.

 

نوع ارائه محتوا (Content presentation type): 

 

 

 

 

با استفاده از تکنیک ها و برنامه ریزی صورت گرفته توانستیم ،میزان بازدید های استوری ،کامنت ها و دایرکت ها را فقط با طراحی استراتژی در تولید محتوا ،تولید محتوای منحصر به فرد و … در بازه سه ماهه، بدون انجام تبلیغات افزایش دهیم. همچنین پست ها تا حد قابل قبولی به اکسپلور راه پیدا کردند که در جلوتر ورودی بسیار خوبی از اکسپلور دریافت شده است.

تقریبا قبل از شروع فعالییت تیم مدارنو میزان فروش ماهانه پیج کمتر از 3 فاکتور بود که پس از طی پروسه ی طرح ریزی شده و افزایش اعتماد مخاطبین و انجام تبلیغات هدفمند علاوه بر تاثیرات آماری پیج ،تغییرات به سزایی در افزایش فروش پیج ایجاد شد.

میزان سرمایه گذاری که در سه ماهه دوم برای تبلیغات پرداخت شد نزدیک به 10 میلیون تومان بود.

در ادامه تعدادی از آمار را به اختصار مشاهده خواهید کرد.

نمونه کمپین

نمونه محتوا

تیتر اول

پس از حضور شما در آژانس تبلیغاتی مدارنو، با همیاری کارشناسان، ما به پاسخگویی آنچه که مرتبط با (شناخت کسب و کار) شماست، می‌پردازیم.

پس از حضور شما در آژانس تبلیغاتی مدارنو، با همیاری کارشناسان، ما به پاسخگویی آنچه که مرتبط با (شناخت کسب و کار) شماست، می‌پردازیم.

پس از حضور شما در آژانس تبلیغاتی مدارنو، با همیاری کارشناسان، ما به پاسخگویی آنچه که مرتبط با (شناخت کسب و کار) شماست، می‌پردازیم.

پس از حضور شما در آژانس تبلیغاتی مدارنو، با همیاری کارشناسان، ما به پاسخگویی آنچه که مرتبط با (شناخت کسب و کار) شماست، می‌پردازیم.

نظرات و انتقاداتثبت نظر

دیگر نمونه کارهای مشابه

از پیشنهادات متخصصان فروش در مدارنو استفاده کنید

نمونه کارها