طراحی | DESIGN

برا ی ارائه بهترین نوع فرآیند در تبلیغات باید به موضوع طراحی توجه ویژه‌ای قائل شد. باید به این نکته که در طراحی از ترکیب رنگ جالب رنگی و شکل‌ و بافت‌های چشم نواز استفاده کرد. ضمنا به کار بردن ترکیب رنگ سازمانی در طراحی‌های تبلیغاتی و بازاریابی مسئله‌ای است که برای برندینگ حائز اهمیت است. خلاقیت در طراحی مقوله‌ای است که موتور محرکه آن باید باشد و اینکه بتوان از کلیشه‌ها و طرح‌های تکراری به دور بود، سکوی پرتاب این قسمت خواهد شد.


طراحی بسته بندی

بسته بندی یک تجربه احساسی است و حس بینایی، حس لامسه و حس شنوایی فرد را به بازی می‌گیرد. با توجه به طراحی بسته بندی و جزئیات آن می توانید به ماهیت محصول درون بسته بندی پی ببرید و بفهمید که چگونه می توان آن را به کار بست، این محصول برای چه افرادی تولید شده است.

طراحی کاراکتر

مسکات کاراکتر یا تصویری شخصیت پردازی شده است که نمادی سمبلیک برای معرفی یک برند، کمپانی و یک شخصیت معروف است. مسکات یک رابط خوب میان کاربر و محصول است و میتواند عنصر اصلی ارتباط و تعامل باشد.

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ راهنما یا کتابچه معرفی کالا، خدمات و امکانات یک شرکت میباشد که از طرف تولید کننده در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرد. برای ارائه و معرفی خدمات محصولات خود شما نیاز به کاتالوگ و بروشور دارید. این کاتالوگ می‌تواند به صورت فیزیکی و یا الکترونیک باشد.

طراحی لوگو

لوگو نمادی است که از متن‌ و تصاویر ساخته شده‌ است تا به ما در شناسایی برند‌هایی که دوست داریم کمک کند. یک لوگوی خوب باعث می‌شود خود را در مسیر رقابت برجسته نشان دهید. اساسی‌ترین کارکرد یک لوگو، دادن یک برند منحصر به فرد به تجارت شما باشد که شما را از سایر مشاغل متمایز می کند. این امر به ویژه در صورتی که مشاغل شما دارای رقابت است، اهمیت دارد.

طراحی ست اداری

ست اداری به مجموعه‌ای از ملزومات چاپی هر شرکت یا یک برند گفته می‌شود که با حفظ لوگو، طرح و رنگ‌بندی یکسان، طراحی شده باشد. طراحی یک ست اداری میتونه شامل طرح های یکپارچه از اقلام مختلف ملزومات چاپی باشه. ست کامل اداری شامل کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ، دفتر یادداشت، پاکت نامه، کاور سی دی، فاکتور اختصاصی و … می‌باشد.

DESIGN PORTFOLIO

نمونه کارهای طراح بسته‌بندی، طراحی کاراکتر، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی لوگو، طراحی ست اداری

نمونه کارها