کمپین شانس باهات یاره

در طراحی این کمپین سعی شد با استفاده از تکنیک گیمیفیکیشن طوری به مرحله اجرا دربیاید که هویت برند و آرکتایپ برند ویونا در آن نهادینه باشد. همین موضوع سبب می‌شود که مخاطبان احساس کنند چیزی از درون خود برند ویونا دارد با آنان ارتباط برقرار می‌کند و نه عنصری که از بیرون به آن تحمیل شده باشد که سبب دلزدگی مخاطب نشود.
نکته‌ای که در گیمیفیکشن مورد توجه قرار می‌گیرد این است که در این نوع تکنیک ما در فضایی که برای بازی طراحی نشده‌اند، با بازی سازی یک فضای گیمینگ طراحی می‌کنیم. در طراحی این بازی، نکته‌ای که مد نظر بود و به اجرا در آمد این بود که همه شرکت کنندگان برنده باشند و جوایز آنان بر اساس شانس و انتخابشان متفاوت باشد. بازی به این صورت اتفاق می‌افتاد که مشتریان بعد از انعقاد قرارداد خرید این انتخاب را داشتند که بین گرفتن 5 درصد تخفیف قطعی و یا شرکت در مسابقه یکی را انتخاب کنند. در مسابقه تعدادی بادکنک به سقف آویزان شده بود که مشتریان به انتخاب خوذشان می‌توانستند یکی از آنها را با چوب جادویی بترکانند و جایزه آن را برنده شوند.
در مزون ویونا با توجه به آرکتایپ برند آن که جادوگر است، سعی شده است که المان‌های به کار رفته در این کمپین برگرفته از هویت این برند باشد. چوب جادویی و اینکه حس شگفتی و سورپرایز شدن از ترکیدن بادکنک هم در راستای این مقوله است.
باز انتشار عکس‌ها و ویدیوهای این کمپین در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام علاوه بر تعامل بالا، بازخوردهای به دست آمده بسیار مثبت بود. و همینطور در طول این ده روز برگزاری این مسابقه استقبال از مزون بسیار افزایش یافته بود و توانسته بود خاطره‌ی بسیار خوبی را در ذهن مشتریان ایجاد بکند.

امتیاز این نوشته
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دسترسی سریع

دیگر نمونه کارهای مشابه

از پیشنهادات متخصصان فروش در مدارنو استفاده کنید

نمونه کارها