مکانی برای ارایه محصولات در حوزه لباس عروس است افراد می‌توانند برای شخصی سازی و رسیدن به لباس مورد نظر خود به آن مراجعه نمایند و لباس های خاص و متفاوتی را تهیه کنند.

برند با شخصیت جادوگر می‌خواهد مشکلات جهان را پیدا کند و بــرای آنها راه‌حلی پـیدا کند، برند جـادوگـر در صـدد بـرآورده کردن آرزوی انسـان‌هاست.

بسیار نوآور و مبتکر…

مشتریان آرکیتایپ برند جادوگر باید با استفاده از محصولات شما احساس کنند عاقل‌تر شده‌اند و می‌توانند افراد بیشتری را تحت تـاثیر قرار دهند. بـــهترین نوع تبلیـغات برای این برند تبلیغاتی تخیلی و الهام بخش است.

ffffff
a78334
1c081c

LOGO

STATIONARY

VIONA MUSIC BRAND

قطعه ویونا در گــام «رِماژور» نوشته شده است. این قــطعه باتـوجه به کلیدواژه‌های «جادو»، «فانتزی»، «دخترانگی»، «افسانه‌ای بودن» طراحی شده است. از نظر سازبندی قطعه: ملودی اصلی با پـیــانو نواخته شده است و با استـفاده از ســازهایی که حــس و حال فانتزی دارد، مثل کلارینت ســـاز فــلوت، Bells (زنگ) و فاگــوت یک فــضای شوخ و سرزنده را به اثــر اضافه کرده است. تـــمپو این قطــعه آندانتــه است که به ســمت بالا متمایل است.

note
play
CLOSE
CLOSE
CLOSE

پشت صحنه

برای مشخص شدن نقشه راه هر برند، باید حتما با همدلی از میان طوفان‌های فکر راه درست را پیدا کنیم که بتوانیم برای رسیدن به مسیر درست و پیشرفت برای هر برند متناسب با هویت آن برنامه‌ی درستی تدوین کرد.

درخواست مشاوره
خانه نمایش قم