معرفی دوره

با پیشرفت و فراگیری شبکه‌های اجتماعی، سبک زندگی ما هم تغییر پیدا کرده است. بسیاری از ما با انگیزه‌های مختلفی می‌خواهیم تصاویری را در این شبکه‌ها به اشتراک بگذاریم. بی‌شک داشتن تصویر مناسب اولین گام برای ورود به شبکه‌های تصویری است.

عکاسی با دوربین حرفه‌ای در دسترس عموم نیست و  نیاز به تجهیزات گران‌قیمت و آموزش‌های تخصصی‌تری دارد. اما دوربین گوشی موبایل همیشه در دسترس است. امروزه با پیشرفت کیفیت دوربین‌های موبایل می‌توان گفت که تا حد بسیاری خوبی ما را برای عکاسی‌های روزانه و حتی معرفی محصولات کسب و کارمان‌، بی‌نیاز می‌کند.

مباحث اصلی دوره:

مثلث نوردهی در موبایل
شناخت ترکیب‌بندی
ویرایش تصاویر با موبایل
نقد و بررسی تصاویر هنرجو

اهداف دوره:

آموزش کامل نوردهی در عکاسی و طریقه‌ی ثبت عکس توسط دوربین. اصلاح رنگ و روشنایی در نرم افزارهای موبایل. ترکیب‌بندی مقدماتی. بررسی رنگ و مفهوم آن. ترازبندی و کراپ تصاویر.
تلاش بر این است که دوره به صورت عملی و تکنیکال برگزار شود و تمام تکنیک‌ها در کلاس توسط هنرجو‌ها اجرا می‌شود و همچنین تمریناتی از آن‌ها خواسته می‌شود.
در پایان دوره شما تصویر جدیدی از عکاسی با موبایل پیدا می‌کنید و می‌توانید با همین دوربینی که در جیب شما است و شاید اصلا از آن استفاده نمی‌کردید، تصاویر شارپ و زیبا ثبت کنید. از طرفی می‌توانید تصاویر خود را با نرم افزارهای موبایل ویرایش کنید و بدون نقص در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مخاطبین دوره:

بلاگرها
صاحبین کسب و کار اینترنتی
فعالان و دوست‌داران فضای مجازی

مدرس دوره

سید حسین حسن پور

سوابق:

  • بیش از 10 سال سابقه‌ی حرفه‌ای عکاسی
  • سابقه‌ی 5 سال تدریس عکاسی و فتوشاپ به صورت خصوصی و عمومی
  • سرپرست تیم عکاسی آژانس تبلیغاتی مدارنو
  • برگزاری گالری عکاسی از امامزادگان قم در شهر نبطیه‌ی لبنان
  • پروژه‌ی عکاسی از مدرسه‌ی بین‌المللی منجی
  • سرپرست تیم عکاسی از مصلای قدس قم

4
8
1
2

جلسه

ساعت

جلسه در‌هفته

ساعتی

قیمت دوره:350.000 تومان