مشاوره | CONSULTING

مشاوره یکی از قسمت‌های سخت در تبلیغات است. شاید به نظر این طور بیاید که مشاوران تبلیغاتی نظرات و راهکارهای خود را به کارفرما ارائه می‌کنند و تمام. ولی این تازه شروع ماجراست و نیاز به پیگیری و ممارست دارد تا بتوان آن کسب و کار را با ارائه راهکارهای دقیق و درست به مسیر درست هدایت کرد.


مشاوره برندینگ شخصی و کسب کار

مشاوره کسب و کار حرفه‌ای است که به صاحبان کسب و کار و مدیران کمک می‌کند مشکلات خود را برطرف کرده و یک تغییر خوب و مثبت ایجاد کنند. در مشاوره کسب و کار شما می‌توانید از تجربه، دانش و تخصص فردی استفاده کنید که با فراز و نشیب‌های اداره کردن یک کسب و کار کاملاً آشنا است.

مشاوره تبلیغات

برای رسیدن به اهداف سازمانی یک مجموعه نیازمند تدوین یک مسیر درست و مشخص هستیم؛ مشاوره تبلیغات گامی درست و موثر در راستای این است که اگر سازمان و برندی مسیر و اهداف مشخصی را ندارید. تیم مشاوره تبلیغات با ایجاد رویکردی مناسب به تولید و ارائه محتوا می‌پردازند.

مشاوره مارکتینگ

بازاریابی اصل قبل از فروش است. شما برای فروش نیاز به بازاریابی موثر دارید و انجام چنین بازاریابی ای نیازمند حضور یک تیم یا فرد قوی در زمینه ی بازاریابی یا مارکتینگ است. مشاوره در زمینه ی بازاریابی و مارکتینگ به منظور کمک به برندها برای شناسایی بازار هدف و رسانه های هدف است. در این مسیر تیم مارکتینگ شایگان همیار و مشاور شما خواهد بود.

برندسازی شخصی

برگزاری رویدادها برای هر سازمانی شاید به صورت مستقیم تبلیغات نباشد ولی قطعا می‌تواند در حوزه‌ی روابط عمومی و تعامل با دیگران باشد که برند و کسب و کار را به صورت فرد و کاراکتری زنده تجربه می‌کنند.

CONSULTING PORTFOLIO

نمونه‌کارهای مشاوره برندینگ شخصی و کسب کار، مشاوره تبلیغات، مشاوره مارکتینگ، رویداد، همایش، سمینار، کنفرانس

نمونه کارها