رویداد |EVENT

برگزاری رویدادها برای هر سازمانی شاید به صورت مستقیم تبلیغات نباشد ولی قطعا می‌تواند در حوزه‌ی روابط عمومی و تعامل با دیگران باشد که برند و کسب و کار را به صورت فرد و کاراکتری زنده تجربه می‌کنند.


همایش

برگزاری همایش تجاری یکی از بهترین موقعیت‌هاست که می‌توان در آن برای نمایش تبلیغاتی کب وکار خود اقدام کنیم. از بهترین مزیت‌های برگزاری و حضور در همایش این است که شمار زیادی از مردم به عنوان بازدید کننده شرکت می‌کنند و این مخاطبان افراد علاقه مند به این حوزه هستند.

سمینار

امروزه برای تبلیغات و بازاریابی، برگزاری سمینار یک امر معمول هست. این امکان برای کسب و کاری وجود دارد که سمینار برگزار کند و از ظرفیت‌های فروش بیشتر و جذب مشتری استفاده کنند. مهمترین نکته در برگزاری سمینار این است که از چه روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده شود تا بتوان دستاورد بهتری را کسب کرد.

کنفرانس

یکی از بهترین روش‌های برای شرکت‌ها برگزاری کنفرانس است. برگزاری مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها، کارگاه‌های آموزشی و ایجاد یک فضای اجتماعی و با انرژی از مهمترین عوامل برای برگزاری یک کنفرانس موثر است.

تشریفات و حراست

حفظ آرامش و نظم در حین برگزاری هر رویداد از مهمترین نکاتی است که نباید دیده شود، بلکه باید آن را حس کرد؛ چرا که بدیهی‌ترین نکته به نظر می‌آید.

نشست مطبوعاتی

نشست رسانه‌ای کمک می کند پیام روابط عمومی شرکتها در سطح رسانه‌ها و افکار عمومی منتشر شود که می‌تواند بهترین ابزار برای انتقال پیام کسب و کارها و شرکت‌ها در میان افکار عمومی می‌شود. برگزاری و مدیریت موفق این نشست می‌تواند خود بازتاب دهنده‌ی قدرت روابط عمومی کسب و کارها و شهرت آنان شود.

کارگاه آموزشی

برگزاری کارگاه آموزشی می‌تواند با هدف یادگیری و اجرای یک مبحث در فضایی تئوری و عملی انجام شود. این که بتوان با رویکردی درست و هدفمند آن را برنامه ریزی کرد که روند و اجرای آن را به بهترین صورت ممکن برگزار کرد.

EVENT PORTFOLIO

نمونه‌کارهای همایش، سمینار، کنفرانس، تشریفات و حراست، نشست مطبوعاتی، کارگاه آموزشی

نمونه کارها