رسانه های تصویری | MULTIMEDIA

از دیرباز تا امروز بهره بردن رسانه‌ی تصویری محبوب‌ترین زبان بشر برای ارتباط با یکدیگر بوده است. از نقاشی‌های روی غار تا با اختراع صنعت چاپ و استفاده از عکس‌ها روی کاغذ و پوستر… امروزه اما گسترش این رسانه‌ها در قالب‌های مختلف پیچیدگی و تنوع جذابی به این موضوع بخشیده که استفاده کردن از هرکدام نیازمند تخصص و بستر مناسب است.


انیمیشن

استفاده از انیمیشن‌های تبلیغاتی یکی از بهترین روشها برای معرفی برند و خدمات در طولانی مدت است. شما در این جا با استفاده از خلاقیت می‌توانید در طی قسمت‌های ادامه دار و با استفاده از روایت بتوانید محصولات و برند خود را عرضه کنید. به این صورت برندینگ شما در ذهن مخاطب با یکی از خلاقانه‌ترین روش‌ها و ایده‌‌ها ثبت می‌شود.

موشن

استفاده از موشن در تبلیغات می‌تواند کارکردی موثر، داشته باشد که در به صورت مستقیم‌تر به برند و خدمات محصول با هدف ترغیب و اقناع مخاطب صورت می‌گیرد. جذابیت موشن در این می‌تواند باشد که شما به جای یک محتوای متنی با ایجاد جذابیت تصاویر متحرک راحت‌تر می‌توانید مخاطب را برای خود کنید تا پیام شما را دنبال کند.

تیزر

تیزر تبلیغاتی یک ویدیویی کوتاه بین 10 ثانیه تا کمتر از یک دقیقه است که سبب ایجاد کنجکاوی و ترغیب مخاطب نسبت به برند است. تیزر می‌تواند دو کاربرد اساسی داشته باشد. یک در فاز گشایش کمپین برای تحریک کنجکاوی و دوم در فاز پایانی کمپین برای شرطی کردن ذهن مخاطب. باید دقت داشت که ویدیو تبلیغاتی با تیزر متفاوت است. در ویدیو تبلیغاتی علاوه بر آنکه زمان آن بلندتر است، گستره موضوع هم می‌تواند وسیع‌تر باشد.

پادکست

پادکست برای مجموعه فایل‌های صوتی و تصویری می‌گویند که در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی عرضه می‌شود. محوریت پادکست‌ها بر گفتار گوینده یا گویندگان آن متمرکز است که درباره‌ی موضوعات مختلف صحبت می‌کنند.

تیزینگ

تیزینگ در اصطلاح بازاریابی و تبلیغات به نوعی از تبلیغات گفته می‌شود که باعث درگیر کردن ذهن مخاطب شود وباعث افزایش جلب توجه مشتری و مخاطب شود. واحساس کنجکاوی او را تحریک کند و اینگونه است که اطلاعات کامل به او عرضه نمی گردد. این می‌تواند در قالب متن، یا ویدیو قرار بگیرد.

تیزرهای رادیویی

تیزرهای رادیویی به قسمتی از یک برنامه رادیویی می گویند که به تبلیغ برند و یا فعالیت خاصی پرداخته است. در این تیزر بخشی گنگ از ماجرا در این تیزر تبلیغاتی گنجانده می شود. با این روش افراد سعی دارند تا مخاطب های خود را برای اصل ماجرا کنجکاو کنند.

EVENT PORTFOLIO

نمونه‌کارهای انیمیشن، موشن، تیزر، پادکست، تیزینگ، تیزرهای رادیویی

نمونه کارها