دیجیتال مارکتینگ | DIGITAL MARKETING

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال یک مفهوم کلی درباره تمام فعالیتهای بازاریابی آنلاین را در برمی گیرد. این فعالیت های آنلاین می تواند شامل گستره وسیعی از کارها نظیر جستجو در گوگل، ایمیل، شبکه های اجتماعی و وبسایتها به جهت ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل باشد.


رپورتاژ اگهی

رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته می‌شود و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبره روی آن کار کند. شما در رپورتاژ آگهی مخاطبان‌تان را در یک مسیر مشخص همراهی می‌کنید تا به سمتی که می‌خواهید هدایت شوند و اتفاقی که می‌خواهید رقم بخورد.

آگهی های ایمیلی

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که در بازاریابی محتوا می تواند نقش بسزایی داشته باشد. با استفاده از بازاریابی ایمیلی می توانید در کنار حفظ رضایت مشتری های قدیمی، مشتری یا مخاطب جدید جذب کنید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی به تبلیغاتی اشاره دارد که در آن‌ها تبلیغ‌دهندگان تنها به ازای کلیک انجام شده به روی تبلیغات خود در رسانه‌های ناشر، هزینه پرداخت می‌کنند. در این روش تبلیغ‌دهندگان برای نمایش‌هایی که منجر به کلیک نمی‌شوند هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری (نمایشی) یکی از روش‌های شایع بازاریابی دیجیتال است. این روش از تبلیغات، شامل طرح‌های گرافیکی به همراه فرمت‌های مختلف مانند: متن، تصاویر، ویدئو و… می‌باشد. این تصاویر گرافیکی در بخش‌های مختلف سایت‌ها در مقابل دید کاربر قرار داده می‌شود.

طراحی سایت

با ظهور اینترنت و حضور و گسترش آن در تمامی ابعاد زندگی ما، یکی از ملزومات هر کسب و کار تطبیق با این شرایط است، بیشتر کاربران به دنبال یافتن اطلاعات آنلاین هستند تا به آنها کمک شود تصمیم هوشمندانه ای در هنگام خرید بگیرند. سایت شما ستون فقرات تجارت شما است و از تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال شما پشتیبانی می کند. با طراحی سایت و داشتن آن برای کسب و کارتان می‌توانید تمامی خدمات، فروش و ارائه محصولات را عرضه کنید و زمینه ساز اعتماد مشتریان خود باشید.

طراحی اپلیکیشن

باطراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید.

شبکه‌های اجتماعی

امروزه حضور در شبکه‌های اجتماعی مفهومی بالاتر از اهمیت را در خود دارد و گویی هویت ما با آن پیوند خورده است و اگر در آن حضور نداشته باشیم، هویتی نداریم. در مبحث تبلیغات و کسب و کار هم دقیقا همین موضوع صدق می‌کند. حضور در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغ در آن یکی از بهترین فرصت‌هاست ولی دقیقا همین مساله نیاز به سواد و دانش بالا دارد که بتوان آن را درست و با ارائه محتوای دقیق به پیش برد.

DIGITALMARKATING PORTFOLIO

نمونه‌کارهای رپورتاژ اگهی، آگهی های ایمیلی، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی

نمونه کارها